Jestem zwycięzcą-ograniczenia nie istnieją

cropped-cropped-cropped-unnamed.jpg

Zawsze sobie mówię, że to co będzie ze mną, z moimi dziećmi (bo ode mnie póki co są zależne), mogę sama ukształtować, mogę zrobić wiele aby życie młodego człowieka oraz moje, wyglądało zupełnie inaczej.

 

Bez motywacji, bez działań, bez pracy nad sobą, bez samooceny szczerej, nie wiele się w życiu osiągnie. Nie wiem jak do końca się za to wszystko wziąść, ale wiem jedno, że nie trzeba być geniuszem czy strasznym wykształciuchem, aby się o tym przekonać i zmieniać swoje życie. No chyba, że ktoś nie ma celów ani nie chce nic osiągnać, ale myślę że takich osób jest zdecydowanie mniej.

Dlatego pierwsze od czego zaczynam swój dzień to motywacja. Nie ma motywacji bez ściśle określonego celu, który wypisać sobie trzeba czerwonym kolorem i dużymi literami, a także powiesić nad łóżkiem.

 

Moje motto: „OBUDŹ SIĘ Z MOTYWACJĄ, ZAŚNIJ Z SATYSFAKCJĄ”.

 

obudz_sie_z_motywacja_2014-03-26_07-39-44

 

DOBRYM SPOSOBEM DĄŻENIA DO CELU JEST:

-jego wyznaczenie;

-systematyka wykonania działań;

-nie poddawać się mimo wszystko choćby GRAD bił nas po plecach od rana do nocy;

-nad łóżkiem powiesić sobie swój wyznaczony cel np. do sierpnia 2017 wybuduje dom;

 

Nie trzeba być wielkim mówcom, nie trzeba studiowac fakultetów, aby osiągnąć wiele w życiu. Chyba, że ktoś za cel założy sobie zostanie lekarzem lub innym specjalistą, to wymaga lat nauki i również wyrzeczeń , nie spania po nocach, zaliczania egazminów itd. Lecz tak na prawdę, każdy z nas codziennie zdaje taki egzamin z życia, lecz nie wiele osób sobie z tege zdaje sprawę. Ze wszystkim jest tak samo, zasady z życia, przydają się w biznesie i na odwrót. Jak również zasady w sporcie, niczyms ię nie różnią. Wszędzie chodzi o to samo, o osiąganie wyznaczonego celu. Zasady te stosuję od lat w całej sferze życia. Jak chcę aby dzieci nie chorowały, musze o to zadbać i do tego dążyć, kiedy chce aby w domu był porządek, także musze o to dbać i sprzątać, to są małe cele, lecz składają się na całe życie. Jak również wszystko jest połączone ze sobą. Kiedy nie posprzątam porządnie, to i będzie brud, dzieci i ja będa chorować. Więc z tym się za bardzo nie pokłócimy. Napisałam na ten temat wiele kursów, zrobiłam dużo wykładów dla ludzi i to przynosi mi efekty od 6 lat jestem w Klubie Noricum i jestem coraz silniejsza. Polecam poczytać książki Roberta Kiyosakiego „KOD BOGACTWA” „SPISEK BOGATYCH” „BIEDNY, BOGATY OJCIEC” oraz „KWADRANT PRZEPŁYWU PIENIĄDZA według Kiyosakiego”. Trzy najciekawsze książki, które dotyczą tematu zarabiania, bycia bogatym i zamożnym. Oraz miliony sprzedanych egzemlarzy, a co za tym idzie miliony zmienioych istnień w coś lepszego, lepiej działającego.

No i oczywiście na końcu polecę Wam film „SECRET”, w nim już dokładnie dochodzimy, do sedna sprawy i wszystko się rozwiązuje.

 Ja również zapraszam Was na krótki wykład na temat PSYCHOLOGII POZYTYWNEJ W BIZNESIE, której jestem autorką i która w 100% sprawdza się, jeśli chodzi o osiąganie sukcesu w biznesie. Nie którzy się z tym rodzą, a nie którzy muszą się tego nauczyć jak osiągnąć sukces w życiu zawodowym, a  jednocześnie osobistym.

PSYCHOLOGIA POZYTYWNA W BIZNESIE-E.NOWOSIELECKA

 

Jak mi się kończy paliwo, bo nie twierdze że zawsze jest pieknie i cudownie. Wtedy odcinam się od negatywnych myśli od razu. Mózg jest takim urządzeniem, które koduje pewne zachowania, jeśli nauczymy GO, odwracania uwagi od złych i ciężkich myśli, to będzie nam dużo łatwiej, osiagnąć założony cel. Ja za bardzo nie znam tego uczucia zwiątpienia, ale większośc ludzi to ma, dlatego trzeba się motywować i nigdy nie poddawać.

Ja sie motywuje tym:

 

Oraz tym, gdzie gościa z tego nagrania, uważam za najlepszego mówcę i motywatora na świecie:

 

Po tej przemowie jego drużyna rozgromiła rywala w punktach i całościowej grze.

Co Ty na to abyś to Ty był zwycięzcą w swoim życiu??? Aby zapamiętała Cię historia??

Zrób coś wyjątkowego dla siebie i swojej Rodziny.

Jeśli ktoś nie ma bogatych krewniaków, spadku lub po prostu dobrze płatnej pracy, powinien zwyczajnie zacząć oszczędzac pieniądze. Lub jeśli nie chce być w kwadrancie przeływu pieniędzy w grupie najemników płatnych za stawkę, którą normalnie można sobie do kosza wrzucić, jeśli chce mieć porządną emeryturę i nie chce czekać, przypadkowo do śmierci na nią, powinien założyć własny depozyt złota, bo tylko to jest bezpieczne na wypadek upadku banków i systemu emerytalnego.

Jeśli chcesz posłuchać o DEPOZYCIE ZŁOTA w AuVesta kliknij w link poniżej:

https://youtu.be/FOZGL7G9BsA

Możesz zarabiać na samym złocie, jak również na polecaniu tego sposobu oszczędzania innym, razem z Klubem Noricum LTD. Klub Noricum powstał w 2010 r. i jako pierwszy wprowadził ten temat do Polski, firme stworzyło trzech Polaków, więc wszystko w domu zostaje, jak to się mówi.

Dowiedz się więcej na temat depozytu ZŁOTA w AUVESTA i zacznij inwestować tak jak Robert Gwiazdowski,Robert Kiyosaki i ludzie na całym świecie !

Dowiedz się więcej na temat DEPOZYT ZŁOTA W AuVesta oraz zyskownym i bezpiecznym inwestowaniu w złoto.

KLIKNIJ W LINK:

http://www.index.klubnoricum.pl/index2web.htm

 

Metale szlachetne powinny znajdować się w każdym portfolio

 

Edelmetalle gehören in jedes Portfolio

Metale szlachetne są zabezpieczeniem Państwa majątku.  Zainwestujcie Państwo już teraz w metale szlachetne  z myślą o Państwa przyszłości finansowej. 

  • Metale szlachetne wykorzystywane są w medycynie, technice kosmicznej, elektrotechnice oraz przemyśle ekologicznym i rozrywkowym.   

  • Popyt wzrasta a rezerwy metali szlachetnych wyczerpują się.  

  • Inwestując w metale szlachetne inwestują Państwo w realne towary a nie w obietnice.  

Kupujcie Państwo metale szlachetne nie po to, aby nimi spekulować, lecz po to, aby je posiadać.

 

 

Pieniądz posiada coraz niższą wartość

 

Geld wird immer weniger Wert

Na międzynarodowych rynkach kapitałowych wszystkie znaki wskazują na kryzys.  Światowy kryzys finansowy powoduje podbicie ceny ciągle wzrastającego w ilość pieniądza, a co za tym idzie, także stopy wzrostu inflacji.

Poprzez ciągle wzrastającą inflację pieniądz traci na wartości.

 

Niech ktoś mądry mi pokaże, jakieś inne narzędzie inwestycyjne, które zachowuje sie tak jak ZŁOTO na rynku inwestycyjnym.

 

Dlatego warto posiadać złoto,bo jest nie zależne od kursu walut i innych wachań na rynku, czy kryzysów w gospodarce, finansach i innych SEKTORACH. Wiele razy już w historii złoto broni się przed tym wszystkim i jest wolne od podatków.

 

Czy musimy płacić daninę bez względu na wszystko, w postaci podatków?Do tego pracować pół roku za darmo, tylko dlatego aby właśnie to zapłacić, a tylko drugie pół dla siebie?? Czy musimy połowe roku, pracować za darmo w tym czasie??Czy musimy jechać za godną pracą i godziwym wynagrodzeniem za granicę?? Otóż nie musimy…Nie musimy także czekać na głodowe emeryutury…Do tego jak widac z opini i przewidywań, co do emerytur też nie możemy być tacy pewni wszystkiego..Ludzie bogaci i zamożni chowają swoje pieniędze, przed podatkami głównie, dlatego są ZAMOŻNI.  Jedynym nie opodatkowanym produktem na świecie żadnym podatkiem, jest ZŁOTO.

DLATEGO:

 

noricum_nowe4

 

Kliknij tutaj

http://264.klubnoricum.pl/ 

Załóż własny depozyt złota

 

 

LOGO_EWA

Zapraszam- Ewa Nowa-Dyrektor Regionalna Klubu Noricum, mikro przedsiębiorca.

Odnieś SUKCES w 2016 roku.

noricum_nowe20

 

Kliknij tutaj

http://264.klubnoricum.pl/ 

Załóż własny depozyt złota

 Na koniec OGRANICZENIA NIE ISTNIEJĄ:

https://www.youtube.com/watch?v=ZtLlfdyDySY

 CIEKAWE LINKI:

https://ewanowosielecka.wordpress.com/2016/06/30/jak-ktos-pokaze-mi-bardziej-zyskowna-inwestycje-to-wygra-100zl/

https://ewanowosielecka.wordpress.com/2016/07/04/aktualny-kurs-zlota-i-odniesenie-polroczne/

Reklamy

10 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s