PUBLIC RELATIONS CZ.10 „E-PR JAKO NARZĘDZIE NAJCZĘŚCIEJ WYKORZYSTYWANE W PR”

1468536 — kopia_thumb_3

 

PUBLIC RELATIONS CZ.9 „E-PR JAKO NARZĘDZIE NAJCZĘŚCIEJ WYKORZYSTYWANE W PR”

e-PR to działania Public Relations w głównej mierze skupiające się na narzędziach dostępnych w Internecie, w tym w mediach społecznościowych[1]. Dzięki nim można kształtować wizerunek, komunikować się z mediami (głównie elektronicznymi), rozwijać bazę dziennikarzy oraz portali internetowych.

Znaczna część branży posługuje się także sformułowaniem Internet Public Relations (Internet PR), które można zdefiniować jako funkcje zarządzania umożliwiającą komunikację pomiędzy przedsiębiorstwem a jego otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym, o charakterze ciągłym i planowym, poprzez narzędzia sieci internet.

images

E-PR – public relations

E-PR to public relations w Internecie. I to właśnie Internet zmienił najbardziej pracę PR-owców. Teraz już każdy może być nadawcą informacji i opinii: zarówno renomowane czasopismo, jak i uczestnik platformy społecznościowej. Nie można bagatelizować jakiekolwiek opinii – nawet tej napisanej na prywatnym blogu. Rolą agencji PR-owych i działów PR jest tworzenie przekazu od firmy, jego dystrybucja i promocja, ale także reagowanie na pojawiające się opinie.

Internet umożliwia także inne technologie, a także prędkość przekazu informacji. Notki prasowe i treści eksperckie mogą być dostępne dla wszystkich już w parę minut po ich opracowaniu. PR-owcy mogą korzystać z wielu narzędzi, które ułatwiają kontakt z dziennikarzami, ułatwiają dystrybucję treści i zwiększają ich zasięg.

W naszej zakładce będziemy publikowali teksty wielu autorów – na pewno postaramy się, aby były użyteczne i ciekawe!

Pozdrawiam Ewa N

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do własnego depozytu złota, bo tylko to jest bezpieczne na wypadek upadłości banków, systemu emerytalnego i głodowych emerytur, na terenie Austrii kliknij w link poniżej i „ZAŁÓŻ WŁASNY DEPOZYT ZŁOTA”:

Załóż własny depozyt złota i zacznij oszczędzać  !!

KLIKNIJ W LINK :  http://264.klubnoricum.pl/

images (2)

Jeśli chcesz otrzymać darmowy dostęp do wyjątkowych audio book-ów i możliwości  zostań Klubowiczem Klubu Noricum, wtedy będziesz miał dostęp 100% za free do wszystkich szkoleń:

KLIKNIJ W LINK :  http://264.klubnoricum.pl/

Reklamy
Kategorie:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s